20131026_Stipt_0053.jpg
DSC_0727.jpg
DSC_0887.png
DSC_0709.png

 

Pakalpojumi darba devējiem

 


Darbinieku atlase un uzņemšana

 

STIPTа uzdevums ir piegādāt darba devējam nepiecšamos dabiniekus, attiecīgajiem darbiem. Pateicoties mūsu produktīvajam darbam, mēs varam patstāvīgi norošināt klientus ar darbaniekiem. Lielākoties mūsu darbinieki ir no Nīderlandes, Polijas, Grieķijas, Slovēnijas, Slovākijas, Moldāvijas, Lietuvasun Latvijas. Šajās valstīs mēs paši nodarbojamies ar atlasi. Kā arī, Polijā un Latvijā, mēs strādajam ar starpniekiem. Pirms uzņemt darbiniekus, viņi tiek rūpīgi parbaudīti savā valstī, kā arī pēc ierašanās Nīderlandē. Tiek pārbaudītas arī svešvalodu zināšanas.

 


Darbs

 

Jaunu darbinieku uzņešanavienmēr notiek labi saplānotas shēmasun ņemot vērā katra darbinieka induviduālās spējas. 
STIPT- uzticama organizācija ar labi sakārtotu darba ritmu.

 

Ja jūs patstāvīgi izmatojat algotu darbaspēku jums ir nepieciešama organizācija, kurai var uzticēties.  Jūs varat būt pārliecināti, ka visi STIPTa darbinieki legāli strādā Nīderlandē un maksā nodokļus. Mēs maksājam saviem darbiniekiem saskaņā ar Nīderlandes darba likumu. Mums ir VRO un NEN4400-1 sertifikāti.

 


Darbinieku algošana

 

STIPTvar uzņemties daļu jūsu darbu, kā alternatīvu jaunu darbiniekualgošanai. Pēc darba izvērtēšanas, varam izskatīt, kurus darbus STIPT var uzņemties. 
Kā arī, visas darbinieku algošanas problēmas mēs uzņemamies paši, lai jums būs vienkāršāk veidot izdevumu atskaiti.

 

Darba apmaksu var veikt par izpildīto darbu, kā arī nostrādāto stundu apmasku.

 


Pakalpojumi darbiniekiem

 


Dzīvesvieta

 

Darbinieku dzīves apstākļi ir viena no galvenajām STIPTa rūpēm.  Darbinieku izmitināšanai STIPTs piedāvā savas personīgās mājas un dzīvokļus, kurus STIPTs sadarbībā arWaterwegWonen (dzīvokļu kooperatīvs) īrē priekš saviem darbiniekiem. Mēs cenšamies, lai mūsu darbinieki īrētajos apartamentos justos, kā mājās.

 

“Mēs zinām, ka mājoklis ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām darbinieku darba kvalitātes un motivācijas uzturēšanai .Labi dzīves apstākļi ir atslēga uz labu darba kvalitāti”.

 

STIPTam ir SKIA sertifikāts, un visas dzīvojamās platības atbilst sertifikāta prasībām.

 


Transports

 

Personāla nogādāšanu uz un no darba vietas, notiek pateicoties STIPTa automašīnām un autobusiem. Jūs vienkārši definējat ierašanās laiku darba ņēmējiem.

Lielas cilvēku grupas tiek nogādātas darba vietā ar STIPTa autobusiem. Mazākas grupas nogādā ar mikroautobusiem.

Visi transportlīdzekļi ir aprīkoti ar atbilstošu navigācijas sistēmu, kas ļauj mums redzēt, kur šobrīd ir viens vai otrs transportlīdzeklis ar darbiniekiem.