DSC_0549.jpg
DSC_0676.jpg
DSC_1023.png

 

 

 

Darbinieku atlase un uzņemšana

  

STIPTаuzdevums ir piegādāt darba devējam nepiecšamos dabiniekus, attiecīgajiem darbiem. Pateicoties mūsu produktīvajam darbam, mēs varam patstāvīgi norošināt klientus ar darbaniekiem. Lielākoties mūsu darbinieki ir noNīderlandes, Polijas, Grieķijas, Slovēnijas, Slovākijas, Moldāvijas, Lietuvas un Latvijas. Šajās valstīs mēs paši nodarbojamies ar atlasi. Kā arī, Polijā un Latvijā, mēs strādajam ar starpniekiem. Pirms uzņemt darbiniekus, viņi tiek rūpīgi parbaudīti savā valstī, kā arī pēc ierašanās Nīderlandē. Tiek pārbaudītas arī svešvalodu zināšanas.

 

 

Darbs

Jaunu darbinieku uzņešanavienmēr notiek labi saplānotas shēmasun ņemot vērā katra darbinieka induviduālās spējas.STIPT- uzticama organizācija ar labi sakārtotu darba ritmu.

Ja jūs patstāvīgi izmatojat algotu darbaspēku jums ir nepieciešama organizācija, kurai var uzticēties.  Jūs varat būt pārliecināti, ka visi STIPTa darbinieki legāli strādā Nīderlandē un maksā nodokļus. Mēs maksājam saviem darbiniekiem saskaņā ar Nīderlandes darba likumu. Mums irVRO un NEN4400-1sertifikāti.

 

Darbinieku algošana

STIPT var uzņemties daļu jūsu darbu, kā alternatīvu jaunu darbiniekualgošanai. Pēc darba izvērtēšanas, varam izskatīt, kurus darbus STIPT var uzņemties.  Kā arī, visas darbinieku algošanas problēmas mēs uzņemamies paši, lai jums būs vienkāršāk veidot izdevumu atskaiti. Darba apmaksu var veikt par izpildīto darbu, kā arī nostrādāto stundu apmasku.

  

Sertifikāti

Ja jūs patstāvīgi strādājat ar algotiem darbiniekiem, tad jums ir nepieciešams partneris, kuram var uzticēties. Jūs varat būt pilnīgi droši, ka visi STIPTa darbinieki, legāli strādā Nīderlandē, visas prēmijas un nodokļi tiek maksāti. Algas mēs maksājam saviem darbiniekiem saskaņā ar darba likumu. Mums ir VRO un NEN4400-1 sertifikāti.

 

Pateicoties mūsu sertifikātiem un veiktajām pārbaudēm, katrs darba devējs, kurš ir saistīts ar STIPTu, zin – STIPTs ir maksāt spējīgs.

 

Vairāk informācijas ir sekojošajās vietnēs:

www.vro.net
www.kiesria.nl
www.normeringarbeid.nl
www.skia-eu.com
www.vca.nl.

 

 

 

Atsauksmes

  

 

 

 Kok Groenendaal 

  Vreugdenhil siltumnīcu menedžeris 

 “STIPTa prasme, ātri un kvalitatīvi, piemeklēt attiecīgo personālu, ļauj mums ražot kvalitatīvu produkciju, mūsu klientiem.”

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 Lennert, Eleonor, Teun Hendriks 

 OOSTLAND COMPANY B.V.

STIPTa darbs ir skaidrs, uzticams, atbildīgs un visas šīs pazīmes padara šo firmu par uzticamu biznesa partneri.”